Možnosti řešení

Velké zdroje

UPS záložní zdroje jsou obvykle zapojeny mezi primární zdroj elektřiny a vstup napájení chráněného zařízení. Mezi nejčastěji chráněné systémy patří telekomunikační zařízení, počítačové systémy, systémy zajišťující chod letišť, nemocniční přístroje, ale velmi využívané jsou také v bankách, na úřadech nebo v administrativních budovách.

Menší zdroje

Záložní zdroje Line-interactive mohou být využity pro pokladny v obchodech, na běžných počítačích, kamerových systémech a požární ochraně. Také se používají v nemocnicích, kde slouží k zálohování nouzového osvětlení.

Postup a realizace

Náš postup je založen na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Nejdříve zjistíme, v jaké oblasti vašeho podnikání jsou záložní zdroje prakticky nutností. Poté si prohlídneme vaše prostory, připravíme potřebnou dokumentaci a navrhneme vám navrhneme ideální řešení. Nakonec vám naši odborníci záložní zdroje nainstalují.

Záruční doba, správa a pravidelné kontroly

Mezi naše nesporné výhody patří prodloužená záruční doba záložních zdrojů a dále jejich údržba a servis. Pro bezpečnost vaší elektroniky a podnikání je důležité záložní zdroje pravidelně kontrolovat, aby byly stále správně nastavené. V případě jakékoliv poruchy vám nabízíme i pozáruční servis záložních zdrojů UPS.