Záložní zdroje UPS

SEVATECH s.r.o. 276 01 Mělník, Řipská 833

 

Výhradní zastoupení italské společnosti EuroTel-Rocoma a zástupce POWERTRONIX

 

Všeobecné obchodní a servisní podmínky
 • Filozofie a obchodní politika naší společnosti:

Jako švýcarsko – česká obchodní společnost (založena v r. 1992) si zakládáme na tradicích švýcarské obchodní etiky, která je založena nejen na seriozním jednání se všemi obchodními partnery a týká se nejen prodeje, ale souvisí s dlouholetým provozem záložních zdrojů UPS a následných servisních službách, které našim zákazníkům poskytujeme. Výhradní zastoupení švýcarské firmy Iwatec a Italské firmy Rocoma a nás zavazují k udržování a šíření dobrého jména našich dodavatelů. Obchodní politika naší firmy je postavena na třech základních principech:

  • Obchodně-technická konzultační činnost při volbě záložního zdroje
  • Technické zabezpečení dlouholetého servisu vyškolenými specialisty
  • Přímý kontakt s výrobními firmami pro řešení specifických požadavků zákazníků
 • Objednávka, kupní smlouva, předávací protokol, manuály:

S ohledem na obchodní případ je po závazné objednávce vyhotovena kupní smlouva nebo smlouva o dílo. Při přejímce zdroje je vystaven předávací protokol, příp. revizní zpráva. Všechny zdroje odpovídají platným evropským normám a mají certifikaci kompatibility CE a certifikaci ISO 9001. Obslužné manuály jsou v českém jazyce.

 • Platební podmínky:

Zdroje objednáváme po úhradě dohodnuté zálohy, doplatek po dodání zboží do 14-ti dnů. Ceny obsahují celní náklady, dopravu na místo určení, uvedení zdroje do provozu a zaškolení obsluhy.

 • Dodací lhůta:

Standardní doba je 2 až 4 týdny po uhrazení zálohové faktury. Některé běžné zdroje jsou k dispozici okamžitě, při větších nebo speciálních dodávkách musí termín dodání potvrdit výrobce.

 • Záruční doba:

Je 24 měsíců od předání zdroje uživateli. Po dohodě lze poskytnout až pětiletou záruku.

 • Záruční servis:

Intervence technika (do 36 hod. po ohlášení poruchy) je bezplatná. Po dohodě a s ohledem na místo instalace a důležitost zařízení můžeme smluvně zkrátit dobu intervence až na 6 hod. Vyúčtován je pouze cestovní čas a servisní auto.

 • Pozáruční servis a pohotovostní služba:

Podmínky jako při záručním servisu, náhradní díly, práce technika a cesta jsou účtovány dle předem dohodnutých cen. Na veškeré námi dodané a instalované zdroje musí být uzavřena min. 5-ti letá servisní smlouva, která zaručuje pravidelnou kontrolu a seřízení zařízení, recyklaci baterií a provozní kontrolu (teplotu okolí, prašnost, ventilaci event. klimatizaci). Na přání zákazníka můžeme poskytnout i pohotovostní službu, kdy se doba intervence zkracuje na 6 až 12 hod.

 • Technické informace, příslušenství:

Technické parametry jednotlivých zdrojů a příslušenství, cenové relace a termín dodávky jsou vždy součástí konkrétní nabídky. Podrobné technické informace potřebné k instalaci zdroje poskytneme po dohodě buď písemně nebo předáme osobně.

 • Naše motto:

,,MY UDRŽÍME VAŠI ELEKTRONIKU
ZA KAŽDÝCH PODMÍNEK V PROVOZU“

Kontaktní osoba:

Ing. Václav Šesták
mobil: 605 231 996 přímá linka: 315 622 297 e-mail: sestak@sevatech.cz

IČ: 47534427   DIČ: CZ47534427

Bankovní spojení: KB a.s. pobočka Mělník, č.ú.: 516 431 450 297 / 0100

Společnost je zaregistrována u Městského soudu v Praze (den zápisu 16.12.1992 oddíl C, vložka 15800).